close
Breaking NewsLajme

Meghan Markle: ‘Për Princ Harry lë karrierën’

1479249873mega

Aktorja Meghan Markle ka rënë “kokë e këmbë” në dashuri me Princ Harry dhe është e gatashme të sakrifikojë karrierën e saj, ka bërë të ditur një mik i saj për revistën “People”.

“35-vjeçarja dëshiron të ketë një të ardhme me princin, 32 vjeç, dhe për këtë ka shprehur dëshirën që të lërë gjithçka me të cilën po merret, për ta bërë këtë të mundur”- është shprehur burimi i “People”.

Çifti aktualisht është në një marrëdhënie me distancë të madhe, midis Londrës dhe Torontos, ku Markle është edhe pjesë e serialit “Suits”. Dyshja kanë bërë shpesh udhëtime të ndërsjellta, por ende nuk janë parë sëbashku në publik.

Tags : Meghan Markleprinc harry
loading...