Mediat gjermane, jehonë moderatoreve shqiptare


Mediat gjermane kanë shkruar një artikull për femrat më të bukura shqiptare. Sipas të përditshmes gjermane “Blick”, në krye të listës qëndrojnë Marina Vjollca, Luana Vjollca dhe Albana Osmani. Blick ka dhënë një përshkrim të shkurtër për secilën prej tyre dhe për jetën private. 

Sipas Blick këto janë moderatoret më të bukura shqiptare:

  1. Luana Vjollca
  2. Marina Vjollca
  3. Albana Osmani
  4. Ilda Bejleri
  5. Bora Zemani
  6. Jonida Vokshi
  7. Viola Spiro
  8. Vlera Jusufi
  9. Sidorela Gjoni

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password