• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mediat botërore shkruajnë për 5 vjeçarin shqiptar me “fuqi të mbinatyrshme”

“Njihuni me 5 vjeçarin magnet” shkruan New York Post në një video të publikuar në Facebook. Djali që po habit mediat e huaja është Ermani nga Kosova. New York Post shkruan: “5 vjeçari Erman Delic nga Kosova zbuloi vetitë e tij magnetike kur vendosi një lugë në kraharor teksa po shihte televizor. Tani Erman mund të fiksojë monedha, piruna dhe madje telefona në trupin e tij. Doktori shpjegoi se Erman është i shëndetshëm por nuk ka shpjegim për aftësinë e tij. Mbase ka personalitet magnetik.” Për më shumë ndiqni videon:

Meet the 5-year-old human magnet

This 5-year-old is a human magnet.

Posted by New York Post on Montag, 28. November 2016