Mediat angleze: George Michael vdiq nga overdoza e heroinës!


George Michael mund të ketë vdekur nga një overdozë heroine. Lajmin e ka publikuar “Daily Telegraph” duke cituar një burim të afërt me këngëtarin. Mesohet se vitin e fundit ikona e muzikës ka luftuar me varësinë nga droga e për këtë arsye është shfaqur më rrallë në publik dhe në formë jo të mirë. “Vitin e fundit Michael luftoi me varësinë e heroinës. Është shtruar disa herë në urgjencë për overdozë. Madje jetoi më gjatë se ç’pritej”, ka thënë burimi.

Pershtatur nga TGCOM

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password