• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me syze apo pa syze, Dj Sardi kërkon mendimin tuaj për të marrë një vendim

Dj Sardi njihet si një nga më të suksesshmit në fushën e tij. Femrat e pëlqejnë jo vetëm për muzikën e mirë që bën, por edhe për pamjen. Ai hyn padyshim tek djemtë më simpatikë të showbizit shqiptar.

Rezultate imazhesh për dj sardi

Pak më parë Sardi ka publikuar një foto me syze në profilin e tij në ‘Instagram’ dhe ka kërkuar opinonin e ndjekësve nëse duhet t’i mbajë apo jo syzet. Ju si mendoni se duket më bukur?/revistawho.com