close
Breaking NewsLajme

Me rrathë të nxirë dhe pa makeup, çfarë i ka ndodhur Bebe Rexhës?! (FOTO)

Screenshot_23

Koncertet e shumta e netët e gjata pa gjumë kanë sjellë pasojat e veta. Në videot e postuara mbrëmjen e djeshme në Snapchat Bebe Rexha dukej tepër e lodhur, por zëri i saj jo. Ajo bëri disa vokalica pa e vrarë mendjen që ishte pa makeup dhe me rrathët e nxirë nga lodhja. Duke qenë se e shohim çdo ditë të kuruar pamja e Bebes në video na bëri përshtypje. Ditët e fundit për këngëtaren me origjinë shqiptare kanë qenë tepër të ngarkuara dhe rrathët e nxira e lodhja janë normale./revistawho.com

Tags : Bebe Rexhapa makeupsyte e nxire
loading...