close
Breaking NewsLajme

“Më e mirë e ëma se e bija”, njihuni me mamin sexy të Beyonce-s (FOTO)

landscape-1462792201-beyonce-tina-knowles

Mamaja e Beyonce bën 63 vjeç sot, por ajo nuk i tregon aspak vitet. Mama e dy vajzave, Beyonce dhe Solange Knowles, një biznesmene dhe stiliste, kjo është Tina Lawson. Ajo ka dy marka veshjesh me emrin e saj: “Miss Tina by Tina Knowles” dhe “House of Deréon”. Tina ka qënë gjithmonë në qëndër të vëmendjes, jo për shkak se është mami i Beyonce-s, por ajo vetë është shumë sexy për moshën që ka.

01-tina-knowles-insta02-tina-knowles-insta
03-tina-knowles-insta
04-tina-knowles-insta
06-tina-knowles-insta

Beyonce, Tina dhe Blue Ivy

08-tina-knowles-insta09-tina-knowles-insta
11-tina-knowles-insta13-tina-knowles-insta
14-tina-knowles-insta15-tina-knowles-insta\

05-tina-knowles-insta

Tags : beyonce
loading...