• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

‘Mbyllni sytë’, Nicki Minaj zhvishet (FOTO)

Nicki Minaj ka pozuar në numrin e fundit të revistës “Marie Claire” me një set mjaft provokues. Reperja është zhveshur plotësisht në njërën prej fotografive teksa përqafon një mashkull gjithashtu të zhveshur. Ajo e ka postuar këtë foto në profilin e saj të “Instagram”-it, bashkangjitur së cilës shkruan: “Ju premtoj se nëse më besoni mua, do t’ju çoj drejt madhështisë. Mbyllni sytë tuaj dhe më besoni”. Në një tjetër foto të postuar, ajo është shfaqur e veshur me një fustan të zi, ndërkohë që dy modelët e saj meshkuj shfaqen si mobilje dhe plotësisht të zhveshur.