• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mbyllet me barazim pjesa e parë, Shqipëria ruan portën

Është mbyllur me rezultatin 0-0 pjesa e parë e përballjes Shqipëri-Spanjë. Mysafirët kanë patur shumë raste, por portieri Berisha ka qenë vendimtar për vazhdimin e lojës. Një pjesë e parë relativisht e mirë duke patur parasysh që luajmë me një nga kombëtaret me të forta në botë, fituese e kampionatit botëror dhe europian.