• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mbretëresha Elizabet në gjendje të rëndë shëndetësore

Mbretëresha Elizabet dhe bashkëshorti i saj Princi Philip kanë anulluar udhëtimin e tyre të Krishtlindjeve drejt Nortfolk. Shkak ështe bërë gjendja e rënduar shëndetësore e Mbretëreshës. Zyra mbretërore ka dhënë një deklaratë për mediat, në të cilën tha:
“Mbretëresha është më ftohje të rëndë kështu që çifti mbretëror ka vendosur të mos udhëtojë drejt Norfolk-ut për Krishtlindje”.