• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mashtron Blac Chyna, ndjekësit humbin paratë e tyre…

Blac Chyna promovoi një kredi studentore në Instagram. Postimi i saj i shkoi 10.6 milion ndjekësve. Për fat të keq ky ishte një mashtrim dhe njerëzit po humbasin paratë prej kësaj. Postimi i Blac Chyna shkruan: “Hiqni qafe kredinë studentore tani. Përpara se të jetë shumë vonë dhe Obama mos të jetë më në zyrë. Dua që të gjithë ndjekësit e mi të telefonojnë këtë numër dhe të kualifikohen për 5 minuta. Funksionon!”. E gjitha kjo ishte një mashtrim. Postimet u fshinë më pas, por kompania që Blac Chyna i referohet në post është mashtruese. Kompania u ofron studentëve kredi, por kur ata regjistrohen e gjitha është një mashtrim sepse ata humbasin qindra dhe mijra dollarë vetëm duke u regjistruar. Mesa duket edhe Blac Chyna përfiton nga kjo!

screenshot_28