Masakra në Dajç, vihet në pranga vrasësi 33-vjeçar


Operacioni i policisë së Shkodrës është finalizuar me arrestimin e autorit të masakrës së ndodhur mbrëmjen e djeshme në Dajç të Shkodrës. 33-vjeçari Miklovan Parubi u gjet jo shumë larg vendngjarjes, i fshehur në një hangar.

Në videon e publikuar shihet momenti i arrestimit të autorit, pak pas neutralizimit të tij.

33-vjeçari Miklovan Parubi akuzohet për vrasjen e shtetasve Gacali Kopshti dhe Arjet Saiti dhe plagosjen e katër të tjerëve. /Blitz.al/

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password