• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Martohet futbollisti i njohur spanjoll, nusen e shoqërojnë pesë fëmijët e tyre

Futbollisti i njohur spanjoll Cesc Fabregas i ka dhënë fund beqarisë ditën e djeshme pasi kurorëzoi dashurinë e tij në martesë me Daniella Semaan.

“Sapo u martova me mashkullin që adhuroj”- ka shkruar Daniella në “Instagram” bashkangjitur fotove nga dasma.

Nusja u shoqërua nga tre fëmijët e tyre Lia, Capri dhe Leonardo si dhe nga dy fëmijët që Daniella ka nga martesa e mëparshme, Maria dhe Joseph.\revistawho.com

CLOSE
CLOSE