• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Martesa e papritur e Rona Nishliut, foto e këngëtares me të bardha

Këngëtarja e njohur, Rona Nishliu, ka ditur gjithmonë si ta mbajë jetën private larg vëmendjes mediatike. Por sot, një foto nga martesa e saj me Florin, partnerin e saj prej vitesh, i ka surprizuar të gjithë. Çifti ka vendosur t’i japë fund beqarisë në një dasmë tepër private. Artisti i njohur i ‘Make up-it’, Arbër Bytyqi, ka publikuar foton e Ronës nuse dhe këngëtarja shkëlqen me të bardha. Ajo dhe partneri i saj, i cili është nga Tirana, janë në një lidhje që nga vitit 2013.