Marion Cotillard për marrëdhënien me Brad Pitt: Nuk ndihem aspak e ofenduar…


Marion Cotillard është shprehur se nuk është ndjerë aspak e ofenduar rreth thashethemeve se ajo kishte patur një lidhje dashurie me Brad Pitt. Aktorja 41-vjeçare, e cila është në pritje të fëmijës së saj të dytë me partnerin Guillaume Canet, i është dashur të flasë për këto spekulime, kur Pitt dhe Jolie i dhanë fund marrëdhënies së tyre, duke shpjeguar se nuk i mori aspak personale ato thashetheme pasi ajo nuk kishte të bënte aspak më situatën e krijuar. “Nuk marrë asgjë personale kur është diçka që vërtet nuk më shqetëson sepse në nuk kisha aspak lidhje me ato spekulime apo me situatën”- ka thënë ajo.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password