• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marion Cotillard mbron Brad Pitt: Është burrë i mirë!

Meqë kaloi disi “stuhia” e divorcit të shekullit, ai midi Brad Pitt dhe Angelina Jolie, aktorja Marion Cotillard ka vendosur më në fund të flasë. E akuzuar si shkaktarja e ndarjes së çiftit, pas një romance të fshëhtë me aktorin biond, francezja sot thotë se Brad është shoku i saj. “Brad është një burrë vërtetë i mirë dhe një aktor i jashtëzakonshëm. E vërteta është, së është shumë e vështirë të mos shkosh mirë me të. Ka bërë një punë të shkëlqyer në film”, thotë ajo për “E!Online”, referuar filmit “Allied” ku ata kanë role si burrë e grua.