• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina dhe Getoari nuk do ta festojnë Vitin e Ri së bashku, ja arsyeja…

Viti 2017 nuk do t’i gjejë bashkë Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin. Ata do të jenë ‘të ndarë’ natën e ndërrimit të viteve dhe shkas për këtë do të bëhen angazhimet e shumta që reperi dhe moderatorja kanë. Getoari do të performojë në një klub, ndërsa Marina do të prezantojë në sheshin “Nënë Tereza”. Eventet e Vitit të Ri do të ‘ndajnë’ çiftin e njohur të skenës shqiptare, por me siguri pas aktiviteteve do të gjejnë kohë për njëri tjetrin.