Marina dhe Geti shijojnë jetën e natës në Tiranë


Në hapjen e “Padam Night Bar” është parë edhe çifti më i përfolur i momentit, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Daljet e tyre publike në Tiranë janë tejet të rezervuara andaj dhe revistawho.com nuk mund të mos ua sillte një foto të tyre sëbashku.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password