close
Breaking NewsLajme

Mariah Carey, poza sexy pranë pemës së Krishtlindjes (FOTO)

mariah-carey-435-108

Poshtë pemës gjigande të Krishtlindjes. E veshur me bikini dhe një këmishë. Kështu dukej Mariah Carey në foton e postuar në Instagram. “Duke ndjerë shpirtin e Krishtlindjes me këtë pemë të bukur në shtëpinë tonë të bukur” -shkruan Mariah. 

screenshot_32
Tags : Mariah Carey
loading...