• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mamasë së Beyonce i dërgojnë foton e së bijës për ta zënë ngushtë

Edhe Tina Knowles, mamaja e Beyoncé dhe Solange e di që vajzat e saj janë pikësynime për t’u arritur, sado e ështirë të jetë kjo. Në Instagramin e saj ajo ka postuar një foto që e ka shoqëruar me sqarimin përkatës sipas të cilit, atë foto ia kishte nisur instruktori i saj për ta ndaluar të hante një taco…i keni parasysh ato pitet meksikane të mbushura me perimesh dhe salca. Trajneri Patrick e kishte realizuar në një koncert të Beyonce-s në Houston, foton, ku këngëtarja shfaqet në formë të shkëlqyer.Tina edhe mund ta hajë një taco, gjithsesi. Megjithatë duhet të dijë që nuk është vetëm ajo që motivohet nga Beyonce, të gjithë mendojnë të njëjtën gjë para këngëtares, që nesër do të bëjnë stërvitje në vend që të hanë ushqim meksikan.

A photo posted by Tina Knowles (@mstinalawson) on