• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Majlinda Bregu si asnjëherë, vajza i publikon videon e shumë viteve më parë

Majlinda Bregu dhe vajza e saj, 19-vjeçare, Kejda kanë një lidhje shumë të fortë me njëra tjetrën. Ditën e sotme Kejda ka postuar dy video të 14 viteve më parë. Në video nënë e bijë duket se janë në një vend jashtë shtetit duke shijuar muzikë ‘live’ në rrugë. Për kohën që ka qenë Kejda dhe Majlinda duken me shumë stil, madje ish deputetja duket shumë larg stilit që jemi mësuar ta shohim zakonisht. Në video Kejda kishte shkruar: “2004 kur e kisha mamin vetëm për vete”. Në fakt vajza ka të drejtë, sepse një vit pas realizimit të kësaj video, Majlinda u bë pjesë e politikës dhe normalisht angazhimet e mëdha nuk të lejojnë t’i kushtosh kohën e duhur fëmijëve. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE