• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Majlinda Bregu publikon foto të familjarëve, bën për të “qarë” motrën e saj

Ndonjëherë mjafton vetëm një fotografi për t’u kthyer pas në kujtime dhe për t’u ndjerë nostalgjik për kohën e shkuar.
Kështu ka ndodhur edhe me Majlinda Bregun e cila ka postuar në “Instagram” një foto të babait dhe xhaxhallarëve të saj.


Foto ka ngjallur shumë kujtime për të dhe familjarët e saj me të cilët ka shkëmbyer edhe komente, midis të cilëve ish-ministrja thotë se Ornela është përlotur.


Ndoshta fakti që prezantuesja ndodhet larg Shqipërisë dhe familjarëve të saj e bën edhe më të ndjeshme./revistawho.com

CLOSE
CLOSE