• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Majlinda Bregu me post të ri, vajza e saj më krenare se kurrë: Ti meriton këtë dhe shumë më tepër

Një nga figurat më të dashura të politikës shqiptare, Majlinda Bregu, është zgjedhur sot “Sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal”, me rekomandim edhe të qeverisë së vendit tonē. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale Majlinda falënderoi të gjithë ata që e mbështetën në këtë rrugëtim aspak të vështirë.

Një nga njerëzit që është lumturuar më shumë për këtë lajm sigurisht që është vajza e saj Kejda, e cila nuk ka nguruar as këtë herë të tregojë sa krenare ndihet për të ëmën.

“Shumë krenare për mamanë time të palodhur. Ti meriton këtë dhe shumë më tepër”,- ka shkruar ajo krahas fotos ku shfaqet së bashku me Majlindën.