Majk zbulon çfarë nuk duron dot tek femra e tij


Reperi i njohur Majk, ka zbuluar se çfarë nuk i pëlqen tek femrat… dhe e dini çfarë?! Buzëkuqi i kuq! Në një foto të postuar në InstaStory ai shkruan: “Buzëkuq të kuq në buzët e tua, këtë m** nuk e pëlqej”.

redd-1

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password