• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Majk shkruan: “Jam lodhur”… Çfarë e ka mërzitur këngëtarin?

Majk ka postuar mbrëmjen e djeshme në Instagram Story një foto të tij ku shfaqet i mërzitur. Këngëtari shkruan: “Jom lodh, Torino, Milano, Tiranë.” Mesa duket këngëtari është lodhur nga udhëtimi. Ai ka pasur shumë koncerte kohët e fundit dhe hiti i tij “Kcen” ka arritur 9 milion klikime në Youtube.

15094486_731161887039484_7933366918273859796_n