• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Majk e la, e dashura nuk heq dorë nga shtatzënia: Pres djalë!

Disa kohë më parë Majk bëri publike lidhjen e tij me një vajzë bukuroshe nga Prishtina. Por vetëm disa ditë më vonë portalet njoftuan ndarjen e tyre. Së fundmi, Majlinda Zeka ka postuar një foto, e cila ka bërë kuriozë të gjithë ndjekësit e saj. Ajo ka pranuar hapur se është në pritje të një fëmije, gjinia e të cilit është djalë. Nuk dihet se sa i informuar është Majk për këtë dhe nëse është vërtet ai babai i fëmijës. Por edhe shtatzënia në vetvete deri më tani nuk është konfirmuar publikisht nga goja e asnjërit prej protagonistëve.

15207981-383702855305079-870078848-n_1480006936-1392016