• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Lyrical Son fjalë të ndjera për bashkëshorten: Mbrapa një burri të suksesshëm gjithmonë është gruaja

Reperi i njohur nga Kosova ,Lyrical Son para 2 vitesh i ka dhënë fund beqarisë, martohet me dashurinë e jetës Gresa Krasniqi. Në janarë të këtij viti ata janë bekuar me ardhjen në jetë të një vogëlushje shumë të ëmbël e cila quhet Eva. Lyrical Son sot ka shkruar disa fjalë shumë të ndjera për bashkëshorten e tij, ku çdo femër do dëshironte shumë t’i dëgjonte.

“Mrapa nje Burri te suksesshem gjithmone eshte Gruaja… Mrapa nje femije qe rritet mire e shendetshem eshte Nana..!!! E falejnderoj Zotin qe tkom ty ne jete oj e dashtun. Gjithashtu e falenderoj Zotin qe na dha rastin ta perjetojme edhe ndjenjen me te mire ne bote, pra ndjenjen e Prindit . Prind, te nje engjulli, e cila dite per dite na zbardhe jeten… Je shembull perfekt i nje femne, gruaje dhe nene..!!! T’don iKuqi perjete..!!!”