close
Breaking NewsLajme

Luftë për femra, Chris Brown reagon pas fotos së Soulja Boy me ish të dashurën

screenshot_23

Duket se sherri mes Chris Brown dhe Soulja Boy nuk ka për të mbaruar pasi ka qënë Soulja ai që ka nxehur gjakrat këtë herë duke postuar një foto të tij me ish të dashurën e Chris Brown, Cydney Christine. Reagimi i Chris Brown ka qënë i papritur pasi mendohej se ai do sulmonte Soulja, por ai ka vepruar ndryshe. Reperi ka thënë se atij nuk i intereson pasi ka dy femra që Soulja nuk do t’i ketë kurrë, Rihanna dhe Karrueche. “Soulja nuk është tipi i Rihannas, as i Karrueches. Asnjëra prej tyre nuk do binte në nivelin e Souljas.” -ka thënë Chris./revistawho.com

screenshot_22
Tags : chris brownsoulja boy
loading...