close
Breaking NewsLajme

Luana “xheloze” për Marinën: Të gjithë vajzat dhe djemtë duan më shumë atë sesa mua

screenshot_29

Formati “Pa Limit” është risjellë sot në ekranin e “Top Channel”. E ftuara e parë e Luana Vjollcës ishte motra e saj Marina. “Kam emocione sa herë që përmend emrin e saj. Është e bukur, e zgjuar, e suksesshme. Të gjithë vajzat dhe djemtë duan më shumë atë sesa mua prandaj jam xheloze” -tha Luana kur prezantoi të motrën. Marina ishte ftuar për të treguar një ngjarje nga fëmijëria.

Tags : luana vjollcamarina vjollca
loading...