• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Luana Vjollca sërish me pushime, këtë herë krah njeriut më të rëndësishëm për të

Luana Vjollcën muajt e fundit e kemi parë aktive më shumë se kurrë, me koncerte dhe publikime këngësh. Nuk kanë munguar as pozat provokuese nga brigjet e bukura të Europës, pavarësisht se nuk e morëm vesh kurrë kush e shoqëronte në ato ditë të nxehta.

Tashmë pushimet kanë rifilluar për Luanën, e cila më në fund po qëndron pranë familjes dhe njërëzve më të dashur për disa ditë. “Më në fund duke pushuar. Lira Vjollca gjithçka e imja”,-ka shkruar moderatorja e njohur në foton e fundit të publikuar në ‘Instagram’.

Ditët e nxehta më në fund i kushtohen vetëm familjes, veçanërisht motrave./revistawho.com