• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Luana Vjollca së shpejti me këngë të re

Luana Vjollca ka postuar para disa minutave një video në Instagram Story ku shfaqet studio e regjistrimit. Mesa duket këngëtarja po punon për këngën e re. Megjithatë ajo nuk ka dhënë akoma asnjë detaj. Luana në qershor të këtij viti publikoi edhe këngën “Ai” e cila pati shumë sukses. Dhe tani ka ardhur koha për hitin e rradhës…

15056225_725630407592632_3572476911203361925_n