• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Luana Vjollca mesazh për femrat: Ju dua shumë, jeni pafund të bukura (FOTO)

E ku ka më mirë kur femrat mbështesin femrat. Këtë mesazh ka dhënë edhe Luana me anë të një postimi në Instagram. “I dua vajzat që mbështesin vajzat! Femrat që lartësojnë femrat! Ju dua shumë të gjithave ju që se kurseni dashurinë tuaj! Jeni pafund të bukura të gjitha!”, -shkruan moderatorja dhe këngëtarja. Me siguri Luana këtë postim duhet ta ketë për fanset e saj vajza të cilat e mbështesin shumë dhe i dërgojnë shpesh dhurata./revistawo.com