close
Breaking NewsLajme

Luana Vjollca i shpreh dëshirat e saj Babagjyshit (FOTO)

luana

Luana Vjollca gjendej dje në sheshin “Nënë Tereza” bashkë me Marinën për të prezantuar, por Luana ka takuar edhe plakun me mjekër të bardhë, simbol të festave të fundvitit dhe i ka shprehur dëshirat e saj. “I shpreha dëshirat dhe unë. Happy 2017” -shkruan Luana në foton e postuar në Instagram.

screenshot_26
Tags : Babagjyshiluana vjollca
loading...