• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Luana Vjollca arrin 750 mijë ndjekës, ja se si i falenderon fansat

Së fundmi është bërë traditë që personazhet e njohur tregojnë numrin e ndjekësve në Instagram, madje mund të themi që është bërë edhe si një garë se kush ka më shumë ndjekës.

Moderatorja Luana Vjollca ka shumë fansa dhe me mijëra ndjekës në Instagram. Sot ajo ka arritur të ketë plot 750 mijë (750 k) ndjekës në llogarinë e saj.

Si për të falënderuar, por edhe për të treguar këtë shifër të madhe, ajo ka postuar një foto në Insta Story ku ka fotografuar një pjatë me makarona dhe te luga ka formuar “750k”.

Duket se kjo gjë e ka lumturuar moderatoren dhe ka vendosur që ta ndajë pikërisht me ndjekësit e saj.

luana-1-615x1024

luanaa-577x1024