• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Luana Vjollca “arratiset” përsëri

Pak ditë më parë publikoi në rrjetet sociale spotin e ri të “Pa limit”, por Luana Vjollca ka vendosur të shkëputet përsëri. Në Insta Stories ajo ka postuar disa foto që tregojnë se destinacioni i radhsës është, Gjermania. Moderatorja seksi duket se i ka shijuar shumë pushimet kët vit dhe jo më larg se në shtator, ajo pushoi në Republikën Domenikane.

image image image