Luana Vjollca “arratiset” përsëri


Pak ditë më parë publikoi në rrjetet sociale spotin e ri të “Pa limit”, por Luana Vjollca ka vendosur të shkëputet përsëri. Në Insta Stories ajo ka postuar disa foto që tregojnë se destinacioni i radhsës është, Gjermania. Moderatorja seksi duket se i ka shijuar shumë pushimet kët vit dhe jo më larg se në shtator, ajo pushoi në Republikën Domenikane.

image image image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password