• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Luaj “Loto” dhe fito miliona në shown-n “Tornado me Para”

“Tornado me Para” i bën të lumtur shqiptarët cdo të dielë mbrëma, ora 21.00 në ekranin e “Vizion Plus”. Show i moderuar nga i mirënjohuri, Turjan Hyska ju jep mundësinë që përvecse të mbushni xhepat, të ndjeheni edhe të famshëm.

“Tornado me Para” është një biletë gërvishtëse, e hedhur në treg nga Lotaria Kombëtare. Nëse brenda kësaj bilete ju qëllojnë tre shuma të njëjta, atëherë automatikisht JU bëheni fitues i asaj shume, që shkojnë në vlera deri në 1 milionë lekë të vjetra.

Pooooor…nëse brenda një bilete ju qëllojnë tre logo të “Vizion Plus” JU bëheni pjesë e spektaklit me po të njëjtin emër. Në makinerinë e qelqtë të parave do të provoni veten për të kapur sa më shumë lekë të mundeni, dhe jo vetëm JU. Me vete në spektakël merrni edhe tre persona të tjerë të shkathët, dhe shuma më e madhe e mbledhur nga ndonjëri prej jush…është shuma që TI do të fitosh! Dhe ja kështu…kush nuk do e donte një fat kaq të madh?

Në fakt nuk përfundon me aq…Sepse Lotaria Kombëtare sapo ka nisur promocionin më të fundit “Luaj Loto dhe fito pjesëmarrjen në Tornado me Para”. Një tjetër produkt popullor është bërë pjesë e këtij promocioni.

Një biletë e vetme, që kushton 100 lekë ju jep mundësinë të hyni në makinerinë e parave, që të fitoni miliona lekë. Ju që luani “Loto 6 nga 39”, jini të vëmendshëm cdo të enjte dhe të dielë, ora 20.00 në “Vizion Plus” për të ndjekur live përzgjedhjen e biletës fituese.

Në cdo short do të ketë një fitues, që përzgjidhet për të shkuar në “Tornado me Para”…aty pastaj e dini vetë! Mblidhni paratë, bëhuni milioner dhe mendoni për pushime, për një makinë të re, për një dhuratë të bukur ose për shtëpinë tuaj…