• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Lori Hoxha publikon foto nga fëmijëria, do të habiteni kur të shihni Sarën

Lori Hoxha ka publikuar një foto nga fëmijëria ku shfaqet bashkë me motrën e saj, Sara. Ajo që bie në sy në foto është Sara e cila ngjan pothuajse si djalë. Mesa duket mamaja e tyre ka pasur dëshirë të ketë një djalë pasi kështu shkruan Lori në foto: “Mami u mërzit shumë kur Sara doli gocë dhe e rregulloi rrugës”. Megjithatë mami Vjollcës i është plotësuar dëshira me lindjen e Itanit, pas lindjes së tre vajzave./revistawho.com

15965872_761175640704775_2329936588976571318_n