close
Breaking NewsLajme

Lori Hoxha publikon foto nga fëmijëria, do të habiteni kur të shihni Sarën

Lori-dhe-Sara-Hoxha-480×360

Lori Hoxha ka publikuar një foto nga fëmijëria ku shfaqet bashkë me motrën e saj, Sara. Ajo që bie në sy në foto është Sara e cila ngjan pothuajse si djalë. Mesa duket mamaja e tyre ka pasur dëshirë të ketë një djalë pasi kështu shkruan Lori në foto: “Mami u mërzit shumë kur Sara doli gocë dhe e rregulloi rrugës”. Megjithatë mami Vjollcës i është plotësuar dëshira me lindjen e Itanit, pas lindjes së tre vajzave./revistawho.com

15965872_761175640704775_2329936588976571318_n
Tags : lori hoxhasara hoxha
loading...