• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Lori Hoxha, foto me familjen: “Gjithçka që dua, të gjithë vitin, çdo vit…”

Lori Hoxha mbrëmjen e djeshme e ka festuar Vitin e Ri me familjen e saj. Këtë na e ka bërë të ditur vetë fashionista e cila postoi një foto në orët e para të 1 janarit duke shkruar se gjithçka që dëshiron çdo vit është të jetë pranë familjes. “Gjithçka që dua, të gjithë vitin, çdo vit” -shkruan ajo. Në foto shfaqet Lori, Sara, Redia dhe vëllai i saj Itan teksa puthin mamanë e tyre Vjollcën. 

_20170101_005033