Lori Hoxha fjalë zemre për Adela Sollakun, ja dedikimi i veçantë që ka bërë


Vajza e ish-Prokurorit të përgjithshëm, Adela Sollaku, e cila u bë e famshme për shkak të lidhjes së saj me reperin e njohur, Ledri Vula, festoi mbrëmë 27-vjetorin e saj. Mes miqve të saj të ngushte ishte dhe bukuroshja Lori Hoxha. Adela është një nga miket e saj më të mira dhe Lori i ka dedikuar asaj disa fjalë zemre përmes Instagram-it. “Gëzuar ditëlindjen bricjapit tjetër në jetën time. Skuadra jonë nuk do të ishte e plotë pa ty”-shkruan Lori./revistawho.com

 

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password