Lindsay Lohan selfie ‘topless’


Lindsay Lohan di si t’i mbajë fansat duke u dhënë atë që ata duan. Kësaj radhe, ylli ka postuar një selfie bardhë e zi “topless” para pasqyrës. Aktorja 30-vjeçare, ndryshe nga Kim dhe motra e saj është treguar më e kujdesshme në mënyrë që të mos dalë tërësisht e zbuluar. Në duar ajo mban telefonin, ndërsa me bërrylat e saj përpiqet që të mbulojë gjoksin.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password