close
Breaking NewsLajme

Lihet i lirë personi që vrau vajzën 21 vjeçare. Ja arsyeja…

270f9b5500000578-3934704-image-a-69_1479135991112-e1479158520745

Personi që qëlloi me thikë studenten angleze Meredith Kercher në Perugia është lënë i lirë. Rudy Gruese, 29 vjeç ka qëlluar 47 herë me thikë 21 vjeçaren e cila u gjet e vdekur në apartamentin e saj. Gruese është parë duke darkuar me miqtë në një restorant edhe pse ai është dënuar me 16 vite burg. Atij ju dha lirim i përkohshëm nga burgu i Mammagiallas. Gruese ka marrë lirim me kusht edhe në muajin korrik për sjellje të mirë dhe punoi në një qëndër vullnetare. 

3a5d7c4500000578-3934704-image-a-66_1479134769862
3a5d7c4d00000578-3934704-image-a-70_1479135991208
Tags : Vrasje
loading...