• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Lidhja bëhet serioze, Ledri merr me vete të dashurën në darkat me miqtë

Ai është një nga djemtë më të pëlqyer shqiptarë. Reperi i njohur, Ledri Vula, është përfolur shpesh për lidhje me vajza të ndryshme të showbiz-it. Lidhja e tij e fundit ishte me Adela Sollakun, vajzën e ish-kryeprokurorit, Theodhori Sallakur. Prej disa muajsh ajo marrëhdënie ka marrë fund dhe Ledri ka nisur diçka të re në jetën e tij me një vajzë të quajtur Sara Hoxha. Duket se gjërat po marrin përmasa serioze, pasi në ditëlindjen e bashkëshortes së Ermal Fejzullahut, Ledri e ka marrë Sarën me vete. Aty ka qenë dhe Lumi B me bashkëshorten e tij. ‘Anabel’ ka mundur të sigurojë foton ku shfaqet Sara, Miranda ( bashkëshorja e Lumit) dhe Ariana (bashkëshortja e Ermalit.)

Sara, Miranda dhe Arjana

CLOSE
CLOSE