close
Breaking NewsLajme

Lian mbush 1 vjeç, Vesa Luma emocionon me dedikimin për të birin (VIDEO)

Screenshot_1

Sot një vit më parë ka ardhur në jetë djali i Vesa Lumës dhe Big Bastës, Lian. Me një video që nga momentet kur ishte shtatzënë, momentet familjare e deri kur Lian tha fjalën e parë, Vesa i ka emocionuar të gjithë. “Nuk kam përjetuar lumturi më të madhe se të jem çdo sekond të vitit me ty”, -shkruan Vesa. “Falemderit Zot që na shpërbleve dashurinë tonë me këtë Mrekulli! Falemderit Lian që mua dhe babin tënd na bëre të kuptojmë se çka realisht qenka JETA. Të duam deri në frymën e fundit”, -përfundon këngëtarja./revistawho.com

Tags : Big BastalianVesa Luma
loading...