• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Liam Payne i theu zemrën, këngëtarja e njohur shfaqet më në formë se kurrë

Asgjë nuk të lëndon më shumë se sa një ndarje pas disa vitesh marrëdhënie. Këtë gjë tregoi edhe dyshja e njohur e këngëtarëve, Liam Payne dhe Cheryl Cole. Në javët e para të ndarjes ata u shprehën se kjo gjë i dëshpëroi shumë, megjithatë ishte më e mira që mund të bënin.

Por me sa duket tani, ata e kanë marrë veten. Liam është përfolur disa herë për disa flirte me vajza të njohura të ekranit, ndërsa Cheryl është shprehur për “Daily Mail” se është më në formë se kurrë.

Teksa po qëndronte në hyrje të një hoteli gazetarët i janë afruar dhe ajo me ironi ju ka thënë se nuk është aq keq sa shkruajnë mediat.

Liam dhe Cheryl i dhanë fund marrëdhënies së tyre vitin e kaluar.