close
Breaking NewsLajme

Leonora Jakupi shkëlqen në setin e ri fotografik (FOTOT)

a-eshte-martuar-leonora-jakupi-ajo-tregon-vete

Leonora Jakupi ka realizuar një set të ri fotografish me fotografin Artan Korenica. Këngëtarja është veshur dimërore me tendencat e kësaj stine të cilat janë funde të gjata dhe pulovra. Shikoni fotot nga seti i ri fotografik:

15037265_727813627374310_3258585291721186359_n
15078811_727813614040978_3873665258467149191_n

 

 

Tags : leonora jakupi
loading...