• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Leonardo DiCaprio kapet mat me të dashurën 23 vite më të re

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij e re, Camila Morrone kanë 23 vite diferencë. Për shkak të kësaj dyshja janë komentuar gjatë në media, por me sa duket kjo nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien e tyre. Së fundmi ata janë fotografuar në Manhattan teksa shkëmbenin puthje në buzë. Si dy njerëz të thjeshtë atyre nuk ju ka bërë aspak përshtypje vëmendja që kanë marrë nga kalimtarët.

Ylli i “Titanic-ut”, ishte veshur sportiv dhe në kokë mbante kapele të një firme prestigjioze.

E dashura e re e DiCaprios, Morrone është modele e agjencisë “IMG” dhe “LA” , gjithashtu ka aktruar në dy filma “Death Ëish” dhe “Never Goin’ Back”.?revistawho.com