• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ledri Vula numëron paratë live…

Ledri Vula ashtu si dhe shumë reperë të tjerë, ka vendosur të tregojë së fundmi jetën e shtrenjtë dhe pagesat e larta që merr në koncerte. Kështu, një foto e publikuar prej tij në ‘instastory’, krah bashkëpunëtorit të tij më të fundit, Buta, e tregon këtë të fundit me një shumë të konsiderueshme parash në duar, si dëshmi e një suksesi të arritur së bashku nga koncertet e jetës së natës. “RevistaWho.Com” raportoi një ditë më parë se Ledri Vula rezulton të jetë një prej këngëtarëve më të paguar të këtij sezoni. / revistawho.com

CLOSE
CLOSE