• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ledri Vula në Meksikë, ja me kë po i kalon ai pushimet (FOTO)

Pas koncerteve të shumta, Ledri Vula ka vendosur të pushojë disa ditë në Meksikë. Në fotot e postuara në rrjetet sociale reperi shfaqet vetëm, por sigurisht ai nuk ka shkuar vetëm atje. Prive ka zbuluar se reperi po i kalon pushimet me babain Agron Vula dhe mamanë Xherin. Bashkë me ta është edhe një familje tjetër e mikeshës së Xherit. Familjet po shijojnë pushimet në plazhet përrallore të Karaibeve.

Screenshot_7 Screenshot_8