• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ledri nis një lidhje të re, vajza që jeton në Gjermani i rrëmben zemrën reperit

Historia e tij me Adelën ka marrë fund njëherë e mirë. Kur nuk ka kaluar shumë kohë nga ndarja, bëhet me dije se reperi i mirënjohur ka nisur një tjetër histori. Një vajzë që jeton në Gjermani është e dashura e re e djaloshit nga Kosova. Thuhet se çifti është në hapat e parë të lidhjes dhe të paktë janë personat që e dinë këtë raport, megjithatë një histori e re dashurie për një nga djemtë më të mikluar të showbiz-it nuk kishte se si t’i shpëtonte syrit të mediave./ Bluetooth