• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ledri ndahet nga Adela, fillon lidhje me një vajzë tjetër?

Duket se marrëdhënia mes reperit të njohur, Ledri Vula dhe Adela Sollakut, ka marrë fund. Burime pranë Ledrit e konfirmojnë këtë gjë për gazetën Blic. Gjithashtu Blic shkruan se Ledri është lidhur me një vajzë që jeton në Gjermani. Momentalisht këngëtari ndodhet në Cancun me familjen, ku dhe kanë ndarë disa foto në rrjete sociale.

ledri5 ledri4_1484317469-4008412 ledri3_1484317474-2441744 ledri2_1484317480-7463823 ledri1_1484317485-1084282 ledri_1484317491-6950878

CLOSE
CLOSE